خانه آزمون ساز آنلاین درخواست آزمون آنلاین پشتیبانی بلاگ تماس با ما درباره ما

آزمون آنلاین گواهینامه

آزمون آنلاین گواهینامه

دسته: سایر > عمومی
موسسه: دودرایو
زمان آغاز: 5 اردیبهشت 1399 - ساعت11:23
شرکت کنندگان: 8773
تعداد سوالات: 6
زمان مجاز: 20 دقیقه
قیمت: رایگان
وضعیت: در حال برگزاری
کد آزمون: #10664
توضیحات آزمون آنلاین

آزمون رانندگی یا امتحان رانندگی آزمونی عملی است که در آن توانایی یک فرد برای رانندگی یک وسیله نقلیه سنجیده می‌شود. معمولاً این آزمون از دو قسمت تشکیل می‌شود: یک قسمت کتبی یا شفاهی که به آن آزمون آنلاین گواهینامه گفته می‌شود و یک قسمت عملی موسوم به امتحان شهر یا امتحان جاده که رانندگی فرد را در شرایط معمولی می‌سنجد
نمونه سوال آزمون راهنمایی و رانندگی به شرکت کنندگان و متقاضیان گواهینامه رانندگی کمک می کند که بتوانند با آمادگی بیشتری در آزمون آیین نامه شرکت کنند. آزمون آیین نامه در طول سال در زمان های مختلفی که توسط هر آموزشگاه رانندگی تعیین می شود، برگزار می شود و متقاضیان گواهینامه رانندگی به این آموزشگاه ها مراجعه می کنند.
سوالات آزمون آیین‌نامه آنلاین معمولاً آسان‌تر بوده و از داخل کتاب آیین‌نامه رانندگی استخراج می‌شود. سوالات آزمون آیین‌نامه رانندگی شامل سه سرفصل مهم سوالات فنی، سوالات مربوط به کتاب آیین‌نامه و سوالات فرهنگ رانندگی می‌باشد.

آزمون آیین‌نامه رانندگی شامل دو مرحله آزمون تئوری است که به صورت تستی برگزار می‌شود.
۱- آزمون آیین‌نامه مقدماتی (که توسط آموزشگاه‌های رانندگی اجرا می‌شود)
۲-آزمون آیین‌نامه اصلی (که توسط افسر راهنمایی و رانندگی از هنرجو گرفته می‌شود)
آیین‌نامه رانندگی مجموعهٔ قوانین و مقررات رانندگی است که هر راننده‌ای باید آن را مطالعه و در زمان رانندگی رعایت کند. متقاضیان دریافت گواهینامه، باید قبل از امتحان عملی در آزمونی که معمولاً آنلاین برگزار می‌شود، به پرسش‌هایی که از این آیین نامه طرح شده‌اند پاسخ دهند.

#آزمون_آیین_نامه_اصلی
#ازمون_ایین_نامه
#آیین_نامه
#آزمون_آنلاین_آیین_نامه
#آزمون_آیین_نامه_آنلاین
#آزمون_آنلاین_گواهینامه
#زمون_اصلی
#آزمون_راهنمایی_رانندگی
#آزمون_آنلاین_راهنمایی_رانندگی
#آزمون_آنلاین_اصلی_راهنمایی_رانندگی

دروس آزمون آنلاین
نام درس تعداد سوالات
آزمون آنلاین گواهینامه 6
نظر شرکت کنندگان آزمون آنلاین
بهنام شیری
بهنام شیری

سلام من در حال حاضر دارم روی سایت هایی که میتونن به ما کمک کنن که مدرسه آنلاین و آزمون آنلاین داشته باشیم تحقیق می کنم.گرافیک سایتتون خیلی خوبه.هنوز توی گوشی تست نکردم که ببینم ریسپانسیو هست یا خیر.و اینکه فیلم هایی که باعث بشه خودتون رو معرفی کنید کار رو راحت تر می کنه و امکان جذب مشتری رو بالا تر می بره چون ما حوصلمون خیلی کمه !

محمدرضا خلوصی
محمدرضا خلوصی

:اا

-1