خانه آزمون ساز آنلاین درخواست آزمون آنلاین پشتیبانی بلاگ تماس با ما درباره ما

آزمون آنلاین جامع 1 علوم تیزهوشان ششم (خیلی سبز)

آزمون آنلاین جامع 1 علوم تیزهوشان ششم (خیلی سبز)

دسته: مدرسه‌ای > تیزلند - مدرسه‌ای > ابتدایی > ششم
موسسه: سرزمین تیزهوش ها
زمان آغاز: 23 مهر 1396 - ساعت17:00
شرکت کنندگان: 4075
تعداد سوالات: 20
زمان مجاز: 60 دقیقه
قیمت: رایگان
وضعیت: در حال برگزاری
کد آزمون: #10287
توضیحات آزمون آنلاین

شما با شرکت در این آزمون آنلاین متفاوت می توانید یه تیزلندی باشید و از تمام خدمات سایت (سرزمین تیزهوش ها) استفاده کنید ازقبیل:
به روز ترین خبر های آموزشی و پرورشی، برنامه ریزی درسی، معرفی بهترین و مناسبترین کتاب های کمک درسی ،لیست مدارس، بانک سوالات نمونه سوالات آزمون های ورودی و امتحانی ومتنوع ترین خدمات آموزشی.
این آزمون آنلاین شامل 20 سوال تستی می باشد. دانش آموزان ساعی و پرتلاش همواره به دنبال منابع تکمیلی درسی به منظور تقویت بنیه خود و آمادگی برای ورود به مدارس استعدادهای درخشان و سایر مدارس برتر هستند.با شرکت در آزمون  های آنلاین شما می توانید این آمادگی را در خود ایجاد کنید.
این آزمون از کتاب جامع علوم تیزهوشان ششم (خیلی سبز) قرار داده شده است. آزمون های این کتاب به شکل مفهومی طراحی شده اند. در بخش اول کتاب،14 آزمون تفکیکی بر اساس 14 درس کتاب علوم پایه ی ششم طراحی شده و 5 آزمون جامع پایه پنجم و همچنین آزمون های جامع ششم و آزمون های ترکیبی پایه پنجم و ششم قرار داده شده است.
برای تهیه کتاب به سایت www.nimkatbook.ir مراجعه کنید.

دروس آزمون آنلاین
نام درس تعداد سوالات
آزمون جامع 1 علوم تیزهوشان ششم (خیلی سبز) 20
نظر شرکت کنندگان آزمون آنلاین
تست
تست

4

آرتادخت شعباني
آرتادخت شعباني

م

کیانا توفیقی
کیانا توفیقی

همه ی سوالات خوب نبود بعضی ها خیلی آسان و بعضی هم خیلی سخت . ای کاش سوالات بهتر بود . ولی به هر حال خوب بود و با سوالات مختلف آشنا شدم و تونستم در تست زنی پیشرفت کنم .من از وقتی عضو تیز لند شدم درس هام بهتر شده . و در تست زنی بسیار پیشرفت کردم . خیلی از شما سپاس گذارم که همچین فضایی را تدارک دیدید که باعث پیشرفت ما بشه و ما بتوانیم خودمون رو محک بزنیم .

-1