خانه ایجاد آزمون (ویژه اساتید) درخواست آزمون پشتیبانی اخبار تماس با ما درباره ما

مصاحبه با مادرِ خانم مهتاب بیگ وردی، نفر اول آزمون ریاضی 26 آبان دوتست

سلام. خیلی لطف کردید که تشریف آوردید. لطفا خودتان را معرفی کنید؟

سلام. من رزیتا مرادی هستم، مادر مهتاب بیگ وردی که رتبه اول آزمون دوتست رو در رشته ریاضی و فیزیک گرفته است.


سرکار خانم مرادی نظرتون در مورد شرکت کردن بچه ها در آزمون‌های آنلاین چیست؟

آزمون آنلاین، روشی جدید و نو است که از نظر من نه تنها بد نیست، بلکه خیلی هم خوب است. چون یک اعتماد دو طرفه بین دانش‌آموزان و شما است. هم شما به بچه‌ها اعتماد می‌کنید و هم بچه‌ها به شما و سوالات شما. من فکر می‌کنم که مقطع خوبی رو شروع کردید که مقطع پیش‌دانشگاهی است، بچه ها در سطح بالایی هستند و سوالات را خیلی راحت‌تر می‌توانند جواب دهند.

این آزمون‌ها انگیزه‌ای است برای خانواده‌ها که فرزندانشون این آزمون‌ها رو تجربه کنند.


اگر بخواهید پیشنهادی بدهید؟

از صحبت‌های شما که قبلا با هم داشتیم، این طور فهمیدم که از اساتید خوبی برای طراحی سوالات استفاده می‌کنید، این خیلی خوب است. پس جایی برای تردید باقی نمی‌ماند و بچه‌ها هم همین رو می‌خواهند که خودشون رو بیازمایند و برای کنکور آماده شوند.


اگر بخواهید به سایر پدران و مادران پیشنهاد دهید، چه می‌گویید؟

من توصیه می‌کنم که حتما بچه‌ها را برای این آزمون ترغیب کنند. نه تنها که بد نیست، خیلی هم خوب است. چون بچه‌ها در خانه نشسته‌اند، حدود دو ساعت، با آرامش این آزمون رو می‌دهند و مطمئنا خانواده‌ها نیز این آرامش رو مهیا می‌کنند. بچه‌ها در اتاق خودشان که جای امنی است برای امتحان دادن و فکر می‌کنم که اون اضطراب رو دیگر ندارند. اضطرابی که ممکن است سر جلسه امتحان نسبت به جای مناسب و سکوت محیط داشته باشند، چون جاشون سخت نیست، فضاشون آرومه و این موضوع برای امتحان دادن خیلی خوبه.


چه سختی‌هایی را از شما کم می‌کند این آزمون آنلاین؟

تردد در این شهر تهران. هر بار که دخترم آزمون داره، لااقل دو تا دو و نیم ساعت زمان می‌برد. جدای از هزینه رفت و آمد و آلودگی هوا.

بنابراین این آزمون آنلاین از همه جهات، خوب است.

ممنونم از شما و همکارانتان، که به فکر جوانان ما هستید. امیدوارم که در سال‌های آتی این آزمون‌ها کاملا جا بیفتد و کسی مجبور به تردد در خیابان‌ها برای آزمون دادن نشود و همه به همین آزمون‌ها اکتفا کنند.


دیدگاه ها

دیدگاهی برای این خبر وجود ندارد. اولین دیدگاه را شما ارسال کنید!