خانه ایجاد آزمون (ویژه اساتید) درخواست آزمون پشتیبانی اخبار تماس با ما درباره ما

اولین گردهمایی دوتست با اساتید بنام کنکور

اولین گردهمایی اساتید به نام و مطرح حوزه کنکور در هشتم شهریور ماه به میزبانی دوتست برگزار شد. برنامه با پذیرایی مختصری از میهمانان ارجمند آغاز شد و با احوال پرسی میهمانان از یکدیگر و با چاشنی بعضی خاطرات و زنده کردن یاد ایام گذشته ادامه پیدا کرد. در این میان وقت شناسی و حضور به موقع اساتید دروس ریاضی به چشم می آمد و بقیه نیز به جمع اضافه می شدند.

بعد از اینکه تعداد به حد مناسبی رسید و پس از اعلام آمادگی آقای تاج بخش که مسئولیت هماهنگی با ایشان بود، جلسه معرفی دوتست و دونس شروع شد. آقای شریفی به بیان کلیاتی از هدف سایت و برنامه ای که تیم دونس دنبال می کند و اساسا این که چرا به سمت این ایده حرکت کردند پرداخت و پس از بیان چشم انداز سایت و نقشه راه پیش رو، آقای رئیسی شروع به معرفی قابلیت های سایت و توضیح امکانات سایت نمود. ابتدا شرح مختصری از سایت دونس ارائه شد و پس از آن به توضیح سایت دوتست به عنوان موضوع اصلیپرداخت.

 بعد از اتمام ارائه توضیحات، سوالات و پیشنهاداتی از طرف عزیزان مطرح شد که همگی راه گشای عملکرد بهتر آزمون ها و قابلیت های دوتست شد. در نهایت پس از اعلام نظر ها و جمع بندی توسط آقای تاج بخش، مهمانان جهت صرف شام به محل مورد نظر راهنمایی شدند. در این گردهمایی اقایان جنیدی، دلشاد، عمید، کلاه ملکی ، موئینی، خلیلی ،سرکشیک زاده و مسئولین هماهنگی آقایان کوثری و خلیلی حضور داشتندکه از حضور همگی تشکر و قدردانی می گردد.

دیدگاه ها

محمد مهدی محمودی 24 شهریور 1396

با سلام و عرض خسته نباشید 

برای کنکور 97 هم آزمون آزمایشی برگزار میکنید ؟