در صورتی که قبلا در سایت ثبت نام نموده‌اید از طریق دکمه زیر وارد سایت شوید. ورود به سامانه

به نام خداوند خِرد


Screen image

شرکت کنندگان عزیز! ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی پرشکوه انقلاب اسلامی ایران، توجه شما را به نکات زیر جلب می نماییم:

۱-

سوالات مسابقه بر اساس متن کتاب امام خمینی (نوشته مرحوم امیرحسین فردی) می باشد.

۲-

با خراشیدن پوشش های نصب شده بر روی جلد کتاب و هم چنین لوح فشرده نسخه صوتی کتاب امام خمینی (ره)، کد درج شده را برای ورود به مسابقه وارد نمایید.

۳-

چنانچه نسخه الکترونیک یا صوتی کتاب را از اپلیکیشن های بوفه، فیدیبو و نوار خریداری نموده اید، تصویر رسید پرداخت خود را در صفحات مجازی به آدرس @IT_madreseh ارسال نموده و کد شرکت در مسابقه را دریافت نمایید.

۴-

لطفا شماره ای از تلفن همراه خود برای ورود به آزمون وارد نمایید که در دسترس باشد؛ چرا که تنها پل ارتباطی انتشارات مدرسه با شما در زمان قرعه کشی، شماره تماس اعلامی توسط شما می باشد.

۵-

حداکثر تعداد شرکت در مسابقه با هر کد ورود به مسابقه، فقط ۱ بار می باشد.

۶-

تعداد سوالات مسابقه ۱۵ عدد بوده و پاسخ صحیح به هر سوال، کسب ۱۰۰ امتیاز را در پی خواهد داشت.

۷-

آزمون دارای نمره منفی نمی باشد.

۸-

مدت زمان شرکت در مسابقه، حداکثر ۱۲ دقیقه می باشد.

۹-

جوایز ذکر شده در تبلیغات، به ازای هر ۱۰۰۰ نفری که در این مسابقه شرکت نموده اند، می باشد و اگر تعداد شرکت کنندگان کمتر از حد نصاب مذکور باشد، تغییر در مقدار جوایز مسابقه با تصمیم کارگروه جشنواره فجر چهلم، محتمل است.

۱۰-

در صورت بروز هرگونه مشکل در روند خرید کتاب ها و دریافت کد ورود به مسابقه، در ساعات اداری با تلفن ۰۲۱۸۸۸۰۰۳۲۴ داخلی ۱۵۹ تماس حاصل فرمایید یا از طریق صفحات اجتماعی با آدرس @IT_madreseh در ارتباط باشید.

انتشارات مدرسه لحظات خوبی را برای شما آرزو می کند

شرکت در آزمون

برای شرکت در آزمون مسابقه کتابخوانی نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ورود به سامانه