خانه آزمون ساز آنلاین درخواست آزمون آنلاین پشتیبانی بلاگ تماس با ما درباره ما

سوالات متداول


مجموع تعداد نفرات شرکت کننده درآزمون‌های برگزار شده در یک ماه را نفر-آزمون-ماه می‌نامیم. (فقط در همان ماه قابل استفاده میباشد)<br>در حالات زیر تعداد نفر آزمون 500 شرکت کننده میباشد:<br>1 آزمون با 500 نفر شرکت کننده<br>2 آزمون در ماه با 250 نفر شرکت کننده<br>5 آزمون در ماه با 100 نفر شرکت کننده
برای پشتیبانی تلگرامی، گروهی در تلگرام ایجاد می‌شود تا شرکت کنندگان آزمون در ساعات اداری با عضویت در آن، بتوانند تمامی سوالات خود را مستقیما از کارشناسان ما بپرسند.
وب سرویس دوتست باعث می‌شود که کاربران وب سایت شما نیازی به ثبت نام یا ورود به سامانه دوتست را نداشته باشند. نحوه اتصال وب سایت شما به سیستم دوتست در فایل زیر آورده شده است.
برای ثبت نام در دوتست، فقط شماره همراه الزامی است. در صورتی که شما به اطلاعات دیگری نیاز دارید، مانند نام مدرسه یا استان محل سکونت و یا ایمیل میتوانید در قالب ایجاد فرم اختصاصی ثبت نام، مشخصات زیر را برای ثبت نام کاربران در آزمون خود اجباری نمایید.
هر بسته از زمان خرید یک ماه مهلت استفاده دارد.
نفر-آزمون پایه هر ماه تنها در همان ماه قابل استفاده است، اما نفر-آزمون شارژ شده ای که جداگانه خریداری شود، تا 30 روز از تاریخ خرید انقضا دارد و می‌توان آن رو به دوره بعدی انتقال داد.
امکان شارژ نفر-آزمون تنها برای بسته‌های استاندارد و حرفه‌ای وجود دارد.
برگزار کننده آزمون موظف است نسبت به نهایی نمودن آزمون خود نهایتا تا 24 ساعت قبل از آزمون اقدام نماید ، این نهایی نمودن شامل بررسی نهایی سوالات ، کارنامه ، اعلام تعداد شرکت کنندگان و اطمینان از شارژ پنل میباشد.
سایت دوتست برای شرکت کنندگان رایگان است. در صورتی که شما به عنوان طراح آزمون قیمتی برای آزمون در نظر بگیرید، شرکت کننده ملزم به پرداخت این هزینه است که در کیف پول الکترونیکی شما و یا شماره حساب اعلامی ( درگاه ) واریز میشود و در صورتی که آزمون را رایگان تعیین نمایید، شرکت کنندگان میتوانند به صورت رایگان در آزمون شرکت نمایند.
شما به عنوان بر گزار کننده آزمون فقط هزینه پنل را پرداخت مینمایید و تمام هزینه های پرداخت شده برای آزمون توسط شرکت کنندگان به شما پرداخت می‌شود.
از طریق پنل می‌توانید درخواست تسویه حساب خود را در هر زمانی برای ما بفرستید. ظرف 3 روز کاری حساب شما تسویه خواهد شد.
نفر_آزمون برای شرکت کنندگان محاسبه می‌شود و اگر ثبت نام شدگان آزمون شما، وارد آزمون نشوند، از شارژ نفر-آزمون شما کسر نمیشود.
در دوتست میتوانید تمامی قالب‌های استاندارد طراحی سوال را داشته باشید. سوالات میتوانند تستی، تشریحی، وصل کردنی، کوتاه پاسخ، چند جوابی و .... باشند.