دیدگاه سازمان های توسعه یافته به آموزش و آزمون آنلاین

دیدگاه سازمان های توسعه یافته به آموزش و آزمون آنلاین

آموزش آنلاین یک روش ارزشمند و مقرون به صرفه برای کارکنان به جهت دستیابی به آموزش جدید و مداوم است. علی رغم این واقعیت ساده، برخی از سازمانها به کندی در حال پیمودن این روند هستند و آموزش های فیزیکی را هنوز ترجیح میدهند. اگر شما یک سازمانی هستید که در حال ورد به بازار و رقابت های کسب و کار می باشید ما این موارد را به شما یاد آوری میکنیم !

آموزش آنلاین برای آموزش در مکان های مختلف موثر است (و در عین حال موجب صرفه جویی در هزینه می شود )

سازمانها از طریق برگزاری آموزش آنلاین از منافع متعددی میتوانند بهره مند شوند، یکی از آن ها این است که همه کارکنان می توانند برنامه آموزشی دقیقی را از هر کجا که بخواهند و در هر زمانی که مد نظرشان است، ببینند . اگر کارکنان  می توانند دوره های آموزشی خود را در کنار میز خود بگذرانند ، سازمان ها دیگر مجبور به برگزاری سمینارهای روزانه با عناوین مختلف که در جلساتی پر تعداد برگزار می شود، نیستند. که در عین حال  برگزاری این دوره ها هم با صرف هزینه های هنگفت و هم زمان زیاد همراه است.

برنامه های آموزش آنلاین آسان هستند و به افزایش نگهداری دانش منجر می شود

مردم روز به روز سخت تر کار می کنند، پس چرا آموزش به ساده ترین شکل ممکن ادامه نمی یابد؟ کارکنان اغلب متوجه می شوند که آموزش آنلاین آسان تر از آموزش های فیزیکی  است. سایتی که به خوبی طراحی شده باشد و تصاویر جذاب و تعاملی،داشته باشد  همراه با یک تجربه کاربری خوب، آموزش را آسان و به هضم یادگیری کمک میکند.

مسئله این است که همه ما مشغول کار و فعالیت های روزانه خود هستیم  و به ندرت می خواهیم   وقت خود رابه بیرون از خانه ببریم تا یک دوره آموزشی را طی کنیم که ممکن است  این آموزش های فیزیکی برای ساعت ها ادامه داشته باشد و احتمالا خسته کننده هم است . هنگامی که آموزش آنلاین ارائه می شود، کارکنان می توانند جلسات خود را از خانه هایشان یا محل کارشان به راحتی ، در طول یک ناهار کاری - هر زمان که بخواهند و از هر کجا که باشند، سپری کنند.

کارکنان آموزش بدون استرس را تجربه میکنند و  یادگیری خود را افزایش می دهند

هر کس با یک سرعت متفاوت یاد میگیرد و در حفظ اطلاعات به روش متمایز خود عمل می نماید. ما همه در کلاس هایی نشسته ایم که در آن یک معلم برای بعضی از دانش آموزان خیلی سریع مطالب را ارائه می کند، اما برای دیگران خیلی کند است – در یک کلاس کسانی که قبلا اطلاعات را می دانند، خسته و بی حوصله می شوند ، در حالی که کسانی که اطلاعات را برای اولین بار می بینند نسبت به مطلب و جو کلاس نا امید می شوند.

وقتی یک دوره آنلاین را می بینید ، به سرعت خودتان، در روند یادگیری پی می برید . اگر شما یک قسمتی از درس را متوجه نشوید و آن را درک نکنید میتوانید برای بررسی مجدد بازبینی کنید. (چندین و چند بار) از سوی دیگر، اگر همه مطالب کاملا صریح باشد، می توانید پس از اتمام دوره وارد آزمون آنلاین شوید. در هر صورت، انتخاب کاملا با شماست، و تمام فرآیند را بدون استرس و با لذت انجام میدهید.

آموزش مجدد و دوره به دوره هرگز برای کارکنان آسان تر نبوده

اگر شما در یک صنعت کار می کنید که کارکنان را به طور مرتب بر روی اصول اولیه ارزیابی میکنید ، آموزش آنلاین,  راه را برای بسیاری ازسازمان ها و صنایع آسان میکند. شما دیگر نباید هر ساله یک مربی یا فردی جهت آموزش برای کارکنان از بیرون از شرکت بیاورید و یا کارکنان خود را برای یک روز آموزش ,به بیرون از محل کارشان بفرستید  - هر کس می تواند در کنار میز خود برای دوره ای که به آن نیاز دارد آموزش ببیند بدون اینکه نیاز باشد از محل کارش خارج شود یا وقت خود را هدر دهد .

اگر این روند را در پیش بگیریم فرایند یادگیری هرگز در سازمان ما متوقف نمیشود و افراد دائما در حال ارتقای شغلی و فردی خواهند بود. ضمن اینکه به اطلاعات به روز دسترسی دارند و از تکنولوژی روز دنیا باخبر میشوند

نتایج فوری و بازخورد سریع به همراه دارد

ارزیابی آنلاین نهایی به محض اتمام دوره و جلسات آنلاین درجه بندی می شود و شما به محض اتمام دورهاز  نمره خود را مطلع می شوید  و هیچ اضطراب و نگرانی برای اعلام نتیجه آن توسط یک فرد خاص یا سایت مشخص وجود نخواهد داشت.  . این به شما امکان می دهد تا کار خود را درست ارزیابی  کنید و بلافاصله دانش خود را ارتقا دهید.

موارد و نکات آموزشی به راحتی به روز رسانی میشوند

 در دنیای امروزی که همه چیز با سرعت در حال تغییر است دائما این اتفاق می افتد که دستورالعمل ها  و قوانین تغییر کنند  و یا سیاست شرکت شما دچار تحول شود یا مجبور  به، به   روز رسانی موارد  آموزشی خودباشید. این می تواند یک کار دلهره آور باشد، کاری که در نگاه اول سخت , زمان بر و هزینه بر است .

 اما اگر شما آموزش آنلاین را ارائه دهید هیچ کدام از این موارد نخواهد بود! برنامه های آنلاین را می توان به راحتی در هر زمان تغییردهید  ، و تضمین می کند که شما در حال دریافت آموزشی مطابق با آخرین و مدرنترین محتوای که در عین حال مطابقت با قوانین و سایست های جتمعه و در عین حال در راستای روش های اجرایی شرکت یا سازمان شما می باشد، لذا دیگر جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

ماژول ها می توانند منحصر به فرد سفارشی شوند

برنامه های آموزش آنلاین می تواند سفارشی و دقیقا مطابق با نیازهای خاص سازمان شما باشد. آرم و رنگ شرکت شما می تواند به وضوح نمایش داده شود و آموزش حتی می تواند در صفحه وب سایت شما باشد.

منبع : http://www.yourtrainingprovider.com/blog_main/bid/174399/The-Many-Advantages-to-Online-Training
#دوتست # آزمون # دوتست_بستر_برگزاری_آزمون_آنلاین # dotest

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید