یازدهمین آیین اختتامیه جشنواره رسانه های دیجیتال

یازدهمین آیین اختتامیه جشنواره رسانه های دیجیتال

روز سه شنبه بیست و دوم شهریور ماه 1398 یازدهمین آیین اختتامیه جشنواره رسانه های دیجیتال در تالار وحدت برگزار گردید. در این جشنوتره کسب و کار های نوپا به عنوان یکی از محور های اصلی مورد ارزیابی قرار گرفتند. استارتآپ دوتست یکی از مهمانان مدعو این جشنواره بود که به میزبانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.

در یازدهمین جشنواره رسانه های دیجیتال که امروز در تالار وحدت در حال برگزاری هست، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جناب آقای دکتر صالحی در بخشی از سخنرانی خود به موضوع نیاز جامعه به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دومی اشاره کرد که در فضای کشور بعد از دوره پسا سایبر، بتواند متناسب با نیاز های جامعه نسبت به خدمات رسانی اقدام نماید.

در همین راستا یک برنامه ۳ ساله تدوین شده است. این برنامه حول محور ۷ موضوع در ۵ کارگروه در جهت محقق کردن ۹۰ گام فعالیت خواهد نمود. کارگروهی که مورد نظر و توجه ما بیشتر بود، حوزه کسب و کار های نوپا به حساب میاد که هم یک کارگروه داره و یکی از اون ۷ محور رو شامل میشه. گفته شد که برنامه ویژه ای برای همکاری کردن و ایجاد فضای کار گروهی با استارتآپ های حوزه نشر دیجیتال دارند.

@dotest.ir

#دوتست #آزمون_آنلاین #مرجع_برگزاری_آزمون_آنلاین #نشر_دیجیتال #یازدهمین_جشنواره_رسانه_دیجیتال #جشنواره_رسانه_دیجیتال۹۸ #استارتآپ #آزمونساز #آزمونساز_آنلاین #dotest 

محمد شریفی
محمد شریفی

عضو تیم مدیریت سایت برگزاری آزمون آنلاین دوتست.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید