برگزاری آزمون آنلاین تخصصی سرویس های صنعت حفاری در دوتست

برگزاری آزمون  آنلاین تخصصی سرویس های صنعت حفاری در دوتست

یکی از شرکت های فعال در ارائه سرویس های حفاری در صنعت نفت و گاز به تازگی برای برگزاری آزمون های تخصصی فنی خود، به جهت ارزیابی پرسنل اقدام به برگزاری آزمون های آنلاین در مرجع برگزاری آزمون آنلاین دوتست نموده است.

یکی از متداول ترین روش های توسعه و آموزش پرسنل در سازمان های پیشرو برگزاری , ارزیابی های تخصصی و فنی در طول زمان همکاری با پرسنل می باشد. به نحوی که طی زمان بندی های مشخص و طبق برنامه، پرسنل در سطوح مختلف دسته بندی شده و متناسب با سطح و رده سازمانی خود در آزمون های درون سازمانی شرکت می نمایند. بر اساس نتیجه حاصل از این ارزیابی ها، دوره های آموزشی طراحی می گردد و مجددا طبق برنامه، جهت رفع نیاز سازمان، مورد استفاده قرار می گیرد.

در این میان شرکت هایی که دسترسی جغرافیایی به پرسنل خود نداشته و به واسطه تفاوت محل ساختمان مرکزی شرکت با محل عملیاتی یا مسکن پرسنل، از ارائه و برگزاری دوره های آموزشی یا ارزیابی محروم خواهند بود، یا اجرای این قبیل برنامه های آموزشی منوط به صرف هزینه بسیار بالایی است. که همین هزینه توجیه برگزاری آن را از بین می برد. برگزاری دوره ای اموزشی و ارزیابی به صورت آنلاین تنها راه حلی است که نه تنها توجیه اقتصادی داشته بلکه منافع بسیار مهمی برای شرکت به همراه می آورد که از میان آن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • انتقال فرنگ سازمان و تجدید ارزش های مهم سازمان در ذهن کارکنان.
  • انتقال دانش جدید و یا تجربیات نهادینه شده در سازمان به واسطه فعالیت های صورت گرفته در حین کار.
  • توسعه فردی و سازمانی پرسنل در راستای تحقق اهداف سازمان.
  • ایجاد انگیزه مضاعف ناشی از توجه سازمان به رشد کارکنان

شرکت مپصا کیش به عنوان ارائه کننده سرویس های نمودار گیری از گل حفاری و ایمینی در مقابل انتشار گاز H2S به عنوان اولین مجموعه فنی و تخصصی فعال در صنعت بالادستی نفت و گاز به اجرای آزمون های آنلاین و برگزاری دوره های آموزشی آنلاین در سایت دوتست و دونس اقدام نموده است. مپصا کیش با برگزاری اولین آزمون آنلاین تعیین سطح دانش تخصصی پرسنل سرویس ایمنی در مقابل انتشار گاز H2S ، حرکت خود را به استفاده از آزمون ساز آنلاین، آزمون آنلاین و آموزش آنلاین دوتست آغاز نموده است. این آزمون تشریحی با عنوان آزمون آنلاین سنجش اطلاعات تخصصی سرویس حفاری ایمنی در مقابل انتشار گاز H2S هم اکنون در اختیار علاقه مندان به این حوزه می باشد، پاسخ تشریحی موجود در پاسخنامه این آزمون موجب افزایش و ارتقاء سطح دانش فنی شرکت کنندگان می گردد.

از اینکه مرجع برگزاری آزمون آنلاین وتست را برای اجرای اهداف بلند مدت و ارزشمند خود استفاده کرده اند بسیار خوشحالیم.

برچسب‌ها:

محمد شریفی
محمد شریفی

عضو تیم مدیریت سایت برگزاری آزمون آنلاین دوتست.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید