خانه آزمون ساز آنلاین درخواست آزمون آنلاین پشتیبانی بلاگ تماس با ما درباره ما

درباره ما


چشم‌انداز

شرکت در ازمون آنلاین در هر مکان با هر وسیله در دسترس

ماموریت

دوتست آزمون های آنلاین را با 3 ویژگی دردسترس بودن برای همه، ارزان و با کیفیت ارائه می‌کند.

اما چگونه؟

تیم دوتست با شناسایی نیاز های فضای مجازی برای برگزاری هرچه بهتر ازمون های آنلاین از یک سو ؛ و تمرکز بر ارائه خدمات مناسب برای تمام مخاطبین و علاقه مندان به شرکت در ازمون های مختلف که برای حضور در آزمون ها هم نیازمند صرف هزینه و زمان و بعضا مسافت های طولانی هستند، از سوی دیگر دست به کار شده و دوتست را برای جلب رضایت مخاطبان ارائه نموده است. محصول حاضر نتیجه بررسی نیاز ها و راه حل های مختلف در فضای متناسب با زیرساخت های کشور عزیزمان ایران بوده که البته قابلیت ارائه خدمات به کلیه فارسی زبانان و علاقه مندان در تمام نقاط دنیا می باشد.

درباره دوتست
درباره دوتست
فقط به اینترنت وصل شوید

کافیست بتوانید با هر وسیله الکترونیکی که در اختیار دارید به اینترنت وصل شده و وارد صفحه دوتست شوید. اگر در بین آزمون به هر دلیلی دستگاه شما دچار مشکل شد وسیله ای دیگر که به اینترنت وصل شود را پبدا کرده و از همان جا به ادامه ازمون بپردازید. تمام اطلاعات وارد شده شما در سایت نگهداری می شود.

اهداف شما محقق می گردد

با شرکت در هر آزمون دوتست از میزان آمادگی خود برای مواجهه با ازمون اصلی مطلع شوید و برای ادامه راه خود به شکل منطقی و بر اساس نتایج به دست امده برنامه ریزی نمایید.

درباره دوتست
روش اجرایی دوتست

ساده تر از انچه که شما فکر می کنید. دوتست قصد دارد به شما کمک کند تا بهتر و و سریعتر آموخته های خود را ارزیابی نمایید.

درباره دوتست
ارزیابی و مشاهده نتایج

دوتست در کوناه ترین زمان ممکن به بررسی پاسخ های شما پرداخته و با ارائه نمودار های مختلف شرکت کنندگان را نسبت به وضعیت خود اگاه می نماید. فارغ از اینکه در کدام شهر، شهرستان ، بخش، روستا و ده قراردارید می توانید خود را با تمام متقاضایان مقایسه نموده و با کمترین صرف زمان ارزیابی دقیقی از خود به عمل آورید.

کمترین زمان و هزینه

شاید مهمترین ویژگی دوتست راحت کردن متقاضاین از رجوع حضوری به سالن های امتحان که بعضا بسیار دور و یا پر ترافیک هستند می باشد. این صرفه جوبی تنها به زمان منتهی نمی شود و با پرداخت کمترین هزینه می توان از تمامی ویژگی های یک آزمون جامع بهره مند شد. هیچ کس به اندازه کسی که زمان محدودی برای رسیدن به یک هدف بزرگ دارد ارزش زمان را نمی فهمد.

درباره دوتست

با توجه به اینکه دوره های ما همزمان و در یک تاریخ مشخص اغاز می گردد، همراه با یک هم افزایی توسط همه افرادی که در دوره شرکت می کنن می باشد. قابلیت پایخ گویی به سوالات همدیگر و به اشتراک گذاشتن نظرات ، موضوعی است که انگیزه فراگیران در مشارکت مباحث را بالا برده و در نهایت منجر به یادگیری بهتر می شود.